top of page

İptal ve İade Koşulları

İPTAL
Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkıyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.
 
İADE
İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ
Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aysegulkoc.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir "Kargo Bedeli” ödemezsiniz, MNG Kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.
 
Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?
Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.
 
 
Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Lütfen iade işlemi için, ürünü aysegulkoc.com’a göndermeden önce aysegulkocsm@gmail.com'a , iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.
Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 
Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
MNG Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının"Karşı Ödemeli"olarak İsmail Ankaralı olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir "Kargo Bedeli” ödemezsiniz.
MNG Kargo Çağrı Merkezi’ni 444 06 06 ya da 0850 222 06 06 arayarak adresinize kurye talep edebilir,
http://www.mngkargo.com.tr/web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın MNG Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.
 
 
Ürün İade Adresi: Fener, 3 Yiğit Apt, 1987. Sk., 07160 Muratpaşa/Antalya

bottom of page